Bohaterowie
powrót do listy

Tomasz Górski

Tomasz Górski

Tomasz to 33-letni grafik, fotograf w portalu "Co tam?".  Pracuje w portalu od niedawna jako grafik, ale jego prawdziwą pasją i życiem jest fotografia. Został zatrudniony, by odświeżyć wizerunek portalu. Przyniósł ze sobą garść zasad co do wyglądu stron i treści, i… niewiele poza tym. Zawsze trzyma się na uboczu, nie integruje się z zespołem, więc szybko zdobył sobie opinię mruka. Dodatkowo opinię tę podbija fakt, że Tomasz dużo czasu spędza w piwnicy redakcji, gdzie urządził sobie ciemnię..

Nie jest typem amanta. Chodzi w dżinsach i burych kurtkach lub bluzach, często z aparatem na szyi, nigdy w krawacie. Przystojny, ale nie przywiązuje wagi do tego, jak wygląda. Czyli trochę jak Elka...

W ogóle dosyć dużo łączy go z Elką. Poglądy, podejście do świata, dystans do współpracowników, specyficzne poczucie humoru… Oboje są też zupełnie inni niż wydają się na pierwszy rzut oka.

Tomasz ma narzeczoną. Sylwia myśli bardzo poważnie o ich związku. Chce z nim zamieszkać, bo nie umie bez niego żyć. A on nie potrafi jej powiedzieć, że coraz bardziej czuje się w tym związku jak w złotej klatce.

Elka  Kowalik
Następna osoba:

Elka Kowalik

tvnpix